شرکت های نفت و گازی که در تهران استخدام دارند + میانگین حقوق

شرکت‌های نفت و گاز به دلیل ویژگی‌های استثنایی صنعتی که در آن فعالیت می‌کنند، نیازمند بهره‌وری و توانایی فنی بالا هستند.

استخدام افراد در صنعت نفت و گاز دارای خصوصیات منحصر به فرد است و نیازمند بهره‌وری و توانایی فنی بالا می‌باشد.

شرکت‌های نفت و گاز به دنبال جذب افراد با تجربه و دانش کافی در زمینه‌های مختلف مانند مهندسی نفت، مهندسی مکانیک، تاسیسات و غیره هستند.

علاوه بر آن، استخدام افرادی با توانایی‌های تحلیلی، تصمیم‌گیری سریع و همکاری در تیم، از اهمیت بالایی برخوردار است. این صنعت به عنوان یک صنعت پویا و پر رقابت، فرصت‌های شغلی جذاب و چالش‌برانگیز را برای افراد با استعداد و علاقه‌مند به این صنعت فراهم می‌کند.

در این گزارش، کاماپرس پنج موقعیت شغلی در شرکت‌های نفت و گاز را معرفی می‌کند:

استخدام کارشناس طراحی پایپینگ:

شرکت تاپکو به دنبال استخدام کارشناس طراحی پایپینگ است. برای تصدی این شغل، مدرک کارشناسی مهندسی مکانیک، دو سال سابقه کار در گروه شغلی مشابه، تسلط کامل به نرم افزار PDMS و آشنایی با اقلام پایپینگ مانند Elbow، Tee، Olet و آشنایی با شیرآلات صنعتی از موارد ضروری است.

استخدام کارشناس ایمنی فرایند:

شرکت راه‌اندازی و بهره‌برداری صنایع نفت ایکو به کارشناس ایمنی فرایند نیاز دارد. فرد موردنظر باید دارای ۳ سال سابقه کار مرتبط و مدرک کارشناسی در رشته‌های شیمی یا مهندسی نفت/مهندسی انرژی باشد. تسلط به سیستم‌های مدیریت ایمنی فرایند (PSM) بر پایه مراجع CCPS، OSHA و API و نقشه‌خوانی صنعتی (PID، PFD، BFD و غیره) از مهارت‌های لازم برای این شغل است.

استخدام کارشناس کنترل مدارک و مستندات:

شرکت پتروگاز نامداران به کارشناس کنترل مدارک و مستندات آشنا به مدارک مهندسی در حوزه نفت و گاز و پتروشیمی نیاز دارد. برای شروع همکاری، کاردانی مهندسی صنایع و حداقل ۳ سال سابقه کار مرتربوط به کنترل و مدیریت مستندات مهندسی را باید داشته باشید. مهارت‌هایی مانند آشنایی با استانداردها و قوانین مربوط به مدارک مهندسی، تسلط بر نرم‌افزارهای مدیریت مستندات و توانایی تفسیر نقشه‌ها و مستندات فنی نیز مورد نیاز است.

استخدام مهندس حفاری:

شرکت نفت و گاز پیشرو به مهندس حفاری با تجربه حداقل ۵ سال در صنعت حفاری نفت و گاز نیاز دارد. شما باید دارای مدرک کارشناسی مهندسی نفت یا مهندسی معدن باشید و توانایی برنامه‌ریزی، کنترل عملیات حفاری، تحلیل داده‌های ژئوفیزیکی و کار با تجهیزات حفاری را داشته باشید.

استخدام کارشناس ارزیابی ریسک:

شرکت ملی نفت ایران به کارشناس ارزیابی ریسک با تجربه در زمینه ارزیابی و مدیریت ریسک‌های مرتبط با عملیات نفت و گاز نیاز دارد. برای این شغل، شما باید دارای مدرک کارشناسی مهندسی نفت، مهندسی شیمی یا مهندسی صنایع باشید و توانایی تجزیه و تحلیل ریسک‌های فنی، اقتصادی و محیط زیستی را داشته باشید.

منبع :
وب‌سایت خبری کاماپرس

خبرهای مشابه

دکمه بازگشت به بالا