سیل به کاشان خسارت وارد کرد

به علت سیل برخی زیرساخت همای شهر کاشان آسیب دید!

مدیر مرکز بحران شهرستان کاشان در گفت‌وگویی با خبرنگار ایرنا اعلام کرد که در روز گذشته (سه‌شنبه) به دنبال بارش شدید باران و سیلاب در کاشان، برخی زیرساخت‌های این منطقه آسیب دیدند.

هادی کاشانی نژاد در روز چهارشنبه افزود که این خسارت‌ها در حوزه‌های مختلف کشاورزی، راه و حوزه شهری کاشان رخ داده است و ارزیابی و تعیین میزان خسارت‌های وارده طی ۷۲ ساعت آینده اعلام خواهد شد.

وی اظهار کرد که حوزه آبریز پایین دست روستای “دره” و “وجزه” به دلیل بارش فعال شده و آب از سمت بلوار امام رضا، لتحر، فین و یزدآباد وارد شهر کاشان شده است. با تلاش مدیریت بحران، شهرداری، هلال احمر، آتش‌نشانی و راهداری و حمل و نقل جاده‌ای، تا پایان شب گذشته وضعیت بهبود یافته و پایدار شد.

مدیر مرکز بحران شهرستان کاشان اظهار کرد که حوزه آبریز میانی قهرود-جوینان نیز به دلیل بارش، جاده قدیم نطنز-کاشان و مناطق اطراف میدان امام علی، زیرگذر سلمان و محله گازرگاه آبگرفتگی شد. تمهیدات لازم توسط مدیریت بحران شهرستان انجام شده و آبگرفتگی در معابر همچنان پابرجا است.

بارش شدید باران در ساعات اولیه عصر سه‌شنبه در شهرستان کاشان آغاز شد و این سامانه بارشی تا اواخر امروز از منطقه خارج خواهد شد. به گزارش هواشناسی کاشان، مقدار بارندگی در این شهر ۱۳.۷ میلیمتر بوده است.

شهرستان کاشان با جمعیتی بیش از ۳۶۴ هزار نفر در فاصله حوالی ۲۰۰ کیلومتری شمال اصفهان واقع شده است.

منبع :
منبع این خبر

خبرهای مشابه

دکمه بازگشت به بالا